იოსებ მაკრახიძემ შეხვედრა ბერბუკში, წმინდაწყალზე და ჭალის დასახლებაში გამართა
„ქართული ოცნება- დემოკრატიული საქართველოს“ ქალაქ გორის მაჟორიტარი
დეპუტატობის კანდიდატი იოსებ მახრახიძე ბერბუკის, კომბინატის,
წმინდაწყლისა და ჭალის დასახლებებში მცხოვრებ ამომრჩეველს შეხვდა.
იოსებ მაკრახიძემ თითოეულ გორელს 8 ოქტომბრის საპარლამენტო არჩევნებში ნდობის გამოცხადებისთვის მადლობა გადაუხადა და მოსახლეობას არჩევნებში მისვლისაკენ კიდევ ერთხელ მოუწოდა.
„8 ოქტომბრის საპარლამენტო არჩჩევნებმა საზოგადოება საბოლოოდ დაარწმუნა, რომ ჩვენი ქვეყნის მშენებლობა დემოკრატიულ პრინციპებს ეფუძნება. მინდა განსაკუთრებული მადლობა გადავუხადო ჩემს ამომრჩეველს. ჩვენს გამარჯვებამდე ძალიან ცოტა დრო რჩება. ეს იქნება არა რომელი პოლიტიკური სუბიექტის, არამედ თითოეული გორელის გამარჯვება, რადგან ჩვენ ერთად დავგეგმავთ ჩვენი ქალაქის ხვალინდელ დღეს. მჯერა, ერთად დგომით ჩვენ მივიღებთ სასურველ შედეგს, რომელიც ჩვენი შვილების კეთილდღეობის გარანტი იქნება. მე გპირდებით , რომ მომდევნო 4 წლის განმავლობაში, ჩვენს ქალაქში განხორციელდება არაერთი ინფრასტრუქტურული, ეკონომიკური, სოციალური , საგანმანათლებლო , თუ სპორტული პროექტები. ჩემთვის უმთავრესია თქვენი ჩართულობა ქლაქისთვის მნიშვნელოვანი საკითხების გადაწყვეტისას, რამეთუ მე ვიქნები თქვენს მიერ არჩეული და მუდამ თქვენს სამსახურში მყოფი“, - განაცხადა იოსებ მაკრახიძემ.