ტერაბანკი გზავნილების აქცია-გათამაშებას იწყებს [R]
დღეიდან მომხმარებლები, რომლებიც ტერაბანკის გზავნილების მომსახურებით ისარგებლებენ, ახალ აქცია-გათამაშებაში ავტომატურად ჩაერთვებიან და სხვადასხვა ბენეფიტებით ისარგებლებენ.
აქციის პარალელურად მიმდინარეობს გათამაშებაც. წესების მიხედვით, 1 გზავნილით მომხმარებელი 1 ქულას იღებს, ყოველი გაგზავნილი ან მიღებული 500 ერთეული კი დამატებით 1 ქულაა. გამარჯვებულები ისინი გახდებიან, ვინც ყველაზე მეტ ქულას დააგროვებენ. პირველი ადგილის მფლობელს 2020 ლარი გადაეცემა, მეორე ადგილს — 1000 ლარი, მომდევნოს კი — 500 ლარი. სამივე მათგანი 31 დეკემბერს გამოვლინდება.
ამას გარდა, აქცია-გათამაშების ფარგლებში, მომხმარებლები, რომლებიც გზავნილებით ისარგებლებენ, ანგარიშს უფასოდ გახსნიან, ვიზა კლასიკის ან მასტერქარდ სტანდარტის ბარათებით დასაჩუქრდებიან, თანხის განაღდებას ლარსა თუ აშშ დოლარში ბანკომატიდან უფასოდ შეძლებენ და დამატებით სხვა უპირატესობებით ისარგებლებენ.
ტერაბანკის გზავნილებით მომხმარებლებს თანხის მიღება და გაგზავნა მთელი მსოფლიოს მასშტაბით შეუძლიათ. ბანკი მათ 9 ტიპის გზავნილით სარგებლობას სთავაზობს. ფუნქციონირებს 24-საათიანი სერვისცენტრებიც, სადაც მომსახურება ნებისმიერ დროსაა შესაძლებელი. ამას გარდა, მსურველებს თანხის მიღება დისტანციურად, ქოლცენტრის მეშვეობითაც შეუძლიათ.