აქცია ფინკა ბანკში - ისარგებლეთ ვესტერნ იუნიონის ფულადი გზავნილების სისტემით და მოიგეთ პრიზები [R]
10 მაისიდან ფინკა ბანკში Western Union-ის ფულადი გზავნილების აქცია დაიწყო. მომხმარებლები, რომლებიც აქციის პერიოდში ყველაზე ხშირად ისარგებლებენ Western Union-ით საჩუქრად Samsung Galaxy Tab S6-ს, Samsung Galaxy Watch 46mm-ს და სხვა გარანტირებულ სამახსოვრო პრიზებს მიიღებენ.
აქციაში ჩართვა მარტივია: ტრანზაქციის განხორციელების შემდეგ ბანკის ოპერატორი უფასოდ გადმოგცემთ ერთჯერად პრომოკუპონს, რომლის დამცავი საფარის ქვეშ მოთავსებული იქნება სპეციალური პრომოკოდი. გაგზავნეთ აღნიშნული კოდი ნომერზე 90115 და ავტომატურად დარეგისტრირდებით აქციაში (აღსანიშნავია, რომ ნებისმიერი ქსელიდან გაგზავნილი შეტყობინება აქციის პერიოდში არის უფასო).
გარდა ამისა, კამპანიაში დარეგისტრირება შესაძლებელია ასევე ონლაინ, Facebook-ის გვერდზე "moneytransferGeorgia" და ვებგვერდზე: www.moneytransfer.ge. ონლაინ რეგისტრაციისათვის დაგჭირდებათ Facebook-ის გვერდი/ვებ-გვერდი და ინტერნეტთან წვდომა.
არ გაუშვა შანსი მოიგო!