რა ღირს შენი დრო?
“დრო ფულია” - აღნიშნული ფრაზა, რომელიც ბენჟამენ ფრანკლინმა შემოგვთავაზა, წარმოდგენილი იყო მოთხრობაში “რჩევები ახალგაზრდა საქმოსანს”, სადაც ის ცდილობდა განემარტა დროის ღირებულება და მისი მნიშვნელობა. როგორ გავანაწილოთ დრო პროდუქტიულად, რომ ჩვენი დროის დანახარჯი აბალანსებდეს ფასსა და ღირებულებას.
ფასი, ეს არის ის თუ რას ვიხდი, ღირებულება კი ის, თუ რა მსურს მივიღო ყოველივე ამისგან. დრო, ეს არის ის, რისი დაბრუნებაც შეუძებელია! შესაბამისად როდესაც ვსაუბრობთ დროის განაწილებაზე, კარგად უნდა დავფიქრდეთ იმაზე, თუ რაში ვხარჯავთ ჩვენს ძვირფას წუთებს და რას ვიღებთ ამისგან.
სწრაფი ონლაინ სესხების კომპანია მანიმენ
, რომელიც ყოველთვის უსწრაფეს მომსახურებას სთავაზობს თავის მომხმარებელს - ცდილობს მაქსიმალური კომფორტი შეგიქმნას - დაზოგე დრო, ენერგია და ისარგებლე საუკეთესო შემოთავაზებებით.
ჩვენ ყოველღიურად გვიწევს გადაწყვეტილებების მიღება, ვაკეთებთ არჩევანს ვალდებულებებსა და სიამოვნებას შორის. ხშირად უარს ვამბობთ გართობაზე, რადგან ან საკმარისი დრო არ გვრჩება ან ფინანსურად არ ვართ უზრუნველყოფილები.
ბრაიან კოზლოვის წიგნში "365 მეთოდი როგორ გავხდეთ მილიონერი" წერია: "მილიონერი - არის ის, ვინც ყოველთვის იღებს გადაწყვეტილებებს". ის მთავარ აქცენტს აკეთებს დროზე, რომელსაც ხშირად, მუდმივ უმოქმედობაში ვკარგავთ. გამოთქმა "არ გადადო ხვალისთვის ის, რისი გაკეთებაც დღეს შეგიძლია" უნდა იქცეს უმთავრეს პრინციპად მისთვის, ვისაც სურს დიდი კაპიტალის ფლობა. სწორედ ამიტომ - ნუ გადადებ ცხოვრებას ხელფასამდე! MoneyMan.ge საუკეთესო პირობებს გათავაზობს!
მიიღე გადაწყვეტილება დღესვე! ისარგებლე მანიმენის 0 პროცენტიანი პირველი სესხით, ბონუსებითა და გაზრდილი, 1500 ლარიანი შემოთავაზებით! არ დახარჯო ძვირფასი წუთები იმაზე ფიქრში თუ საიდან და როგორ მიიღო სასურველი თანხა, რადგან შენი დრო უძვირფასესია.
MoneyMan-ი უსწრაფეს მომსახურებას გთავაზობს - სულ რაღაც 15 წუთში იღებ სასურველ თანხას. პირველი სესხის აღებისას სარგებლობ MoneyMan.ge-ს 0% იანი შემოთავაზებით, ერთგულ მომხმარებელს კი მანიმენი მუდმივი სიახლეებით, შემცირებული პროცენტით, ბონუს ქულებით და წამახალისებელი გათამაშებებით ანებივრებს.
ნუ გადაგებ ცხოვრებას ხელფასამდე - ერთგული მეგობარი MoneyMan-ი ყოველთვის თქვენს გვერდითაა და ზრუნავს თქვენზე!
დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით ცხელ ხაზზე: +995 322 470017 ან შეგვეხმიანეთ Facebook-ზე: https://www.facebook.com/MoneyMan.ge/