როგორ აღვნიშნოთ დაბადების დღე?
დაბადების დღე ნებისმიერი ადამიანის ცხოვრებაში განსაკუთრებული მნიშვნელობისა და დატვირთვის დღეა და მას ყველა თავისებურად აღნიშნავს. თუმცა, ხშირად, რთულია მისი ორგანიზება, როცა გასათვალისწინებელია ხარჯი, სტუმრების რაოდენობა, ლოკაცია და ამასთანავე გსურთ დაუვიწყარი დღე მოიწყოთ.
სწრაფი ონლაინ სესხების კომპანია მანიმენი გთავაზობთ სხვადასხვა კარგად ნაცად ალტერნატიულ გზას, რათა საუკეთესო დაბადების დღე მოიწყოთ!
·         აღნიშნეთ სახლში
თუ კომფორტულ და შინაურულ გარემოში გსურთ დაბადების დღის აღნიშვნა, სახლი იდეალური გამოსავალია. მოიწვიეთ მეგობრები, შეადგინეთ საკუთარი მენიუ და გაატარეთ საღამო საყვარელ ადამიანებთან ერთად. რა თქმა უნდა, მოგიწევთ დამატებითი ხარჯი გაწიოთ პროდუქტებისა და  სხვადასხვა წვრილმანის შესაძენად. და თუ არ გაქვთ წინასწარი დანაზოგი, ხელფასამდე კი დიდი დროა - მომართეთ მანიმენს.
·      აღნიშნეთ დაბადების დღის ცენტრში
თუ გსურთ გაერთოთ, ზედმეტი არ იფიქროთ დღის დაგეგმვაზე და რამდენიმე საათი გაატაროთ მეგობრებთან ერთად - დაბადების დღის ცენტრი ამისთვის საუკეთესო ადგილია, მითუმეტეს, თუ გართობა და მხიარულება გიყვართ.  ცენტრებში დაბადების დღის აღნიშვნა სტუმრების რაოდენობის მიხედვით 300 ლარიდან ზევით დაგიჯდებათ. MoneyMan.ge-ს პირველი, 0%-იანი 500 ლარამდე სესხით კი შეგიძლიათ დაუვიწყარი და ემოციებით დატვირთული საღამო მოიწყოთ.
·         აღნიშნეთ კლუბში
თანამედროვე მუსიკისა და ღამის ცხოვრების მოყვარულებისთვის იდეალური ადგილი ღამის კლუბებია. საყვარელ მუსიკასთან ერთად, ალკოჰოლური სასმელისა და  გემრიელი ევროპული მენიუს მინიმალური ფასი 400 ლარია და 1000, ზოგჯერ 1500 ლარამდეც კი აღწევს. თქვენ არ მოგიწევთ ფიქრი დამატებით ხარჯებზე, რადგან MoneyMan-ის ლიმიტი ახლა უკვე 1800 ლარამდე გაიზარდა.
·     აღნიშნეთ კაფეში
თუ არ ხართ ხმაურისა მოყვარული და დაბადების დღის ვიწრო წრეში აღნიშვნა გსურთ - აღნიშნეთ დაბადების დღე კაფეში. ტკბილეული, ცხელი ყავა და საყვარელი ადამიანები, კომფორტული გარემო და არანაირი საზრუნავი.
·         აღნიშნეთ ბარში ან პაბში
ალკოჰოლური სასმელის, ხმაურიანი მუსიკისა და მხიარულების მოყვარულთათვის ბარი ან პაბი საუკეთესო ადგილია დაბადების დღის აღსანიშნავად. მიუხედავად სასმელების მაღალი ფასისა, თქვენ შეგიძლიათ უზრუნველად გაატაროთ სასიამოვნო საღამო. იმისდა მიხედვით თუ რომელ სასმელს ანიჭებთ უპირატესობა და რამდენ ადამიანზეა გათვლილი საღამო თქვენი მინიმალური ხარჯი (მაქსიმუმ 5 ადამიანზე) 150 ლარზე ნაკლები არ იქნება. თუ არ გინდათ მოიკლოთ სიამოვნება და მაქსიმალურად გაერთოთ, და თუ არ გაქვთ საკმარისი დანაზოგი, ისევ და ისევ - მომართეთ თქვენს ერთგულ მეგობარ - მანიმენს.
·        აღნიშნეთ რესტორანში
ხალხმრავლობის, გემრიელი სუფრისა და ცეკვის მოყვარულებს, ტრადიციული თუ ევროპული მენიუს მიუხედავად, გირჩევთ, რომ საღამო რესტორანში გაატაროთ და დაუვიწყარი დღე მოიწყოთ მეგობრებთან თუ ნათესავებთან ერთად.
ნუ გადადებთ ცხოვრებას ხელფასამდე - აისრულეთ სურვილები დღესვე! მოიწყვეთ დაუვიწყარი დაბადების დღე MoneyMan-თან ერთად,  თქვენი მეგობარი მანიმენი ყოვეთვის მზადაა დაგეხმაროთ !